Головна » 2018 » Жовтень » 04

Переглядів: 244 | Додав: tav-sport | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів.

Невдало розпочав свої виступи у турнірі діючий володар трофею – “ЛНЗ-Лебедин”. Підопічні Василя Гречаного на виїзді з рахунком 0:2 поступилися “Таврії” (Новотроїцьке). Для представника Черкаської області все могло завершитися значно гірше, якби наприкінці матчу команду від третього пропущеного голу не врятував Дмитро Козаченко.

Найбільш рейтинговий учасник цієї стадії турніру – “Дніпро” на виїзді розійшовся миром з харківським “Універ-Динамо”. Команда Олександра Поклонського зусиллями Палюха та Будняка на початку другого тайму вийшла вперед. Проте, вже за декілька хвилин господарі поля відігралися – результативним ударом з 11-метрової позначки відзначився Данило Кучирка.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 1/8 ФІНАЛУ КУБКА УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

“Таврія” (Новотроїцьке) – “ЛНЗ-Лебедин” 2:0

Голи: Пуляєв 56, ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: tav-sport | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)

Дружба (Новомиколаївка) — ВПК-Агро (Шевченківка) — 1:2
Голи: Лопін, 36 — Коломоєць (пен.), 16, Терехов, 84
Дружба: Бичко, Головко, Снитко (Марусяк, 84), Грибов, Сулимовський, Зайцев (Ковтуненко, 76), Корнійко, Янюк (Адаменко, 71), Лопін (Литвиненко, 83), Петриченко, Муковозов (Щербаков, 65). Запасні: Романчук, Жигалюк.Адміністратор: Пашков Дмитро.
ВПК-Агро: Гришин, Ляшенко, Сидоренко, Яременко (Васильєв, 79), Кравчук, Сорокін (Прошенко, 70), Кривий (Терехов, 58), Красов, Донгаузер (Акопян, 63), Маргарян (Алексанов, 58), Коломоєць (Шарко, 53). Запасний: Збарах. Головний тренер: Соловйов Сергій.
29.09.2018. Кривий Ріг. Стадіон СК Гірник. 200 глядачів, 15:30, поле 4, +20С
Суддя: Єрем ... Читати далі »

Переглядів: 220 | Додав: tav-sport | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)

В стартовом поединке премьерного розыгрыша Лиги чемпионов по футзалу чемпион Украины, "Продэксим", уступил действующему обладателю Кубка УЕФА, "Интер Мовистару".

Поражение не стало открытием и, в целом, читалось еще до стартового свистка. Исход поединка можно считать решенным уже к десятой минуте, когда испанцы повели в два гола. После этого игра на площадке шла уже более-менее равная, хоть классом "Интер" все же был повыше.

Напомним, что в группе "Продэксима" также выступают "Экономац" и "Эра-Пак". Свой следующий матч херсонские "мельники" проведут уже завтра против "Экономаца".