Переглядів: 364 | Додав: tav-sport | Дата: 10.04.2016 | Коментарі (0)

"ДРУЖБА" Новомиколаївка  -  "Колос" Хлібодарівка - 1:5(1:0)

Переглядів: 281 | Додав: tav-sport | Дата: 09.04.2016 | Коментарі (0)

стадіон смт.Високопілля  Поч. 12.00

"ДИНАМО" Високопілля  -  "ЕНТУЗІАСТ" Нововоронцовка - 0:0(0:0)

"Ентузіаст" - Шипулов, Шемет, Гончаров, Міненко, Радчуков, Олійник, Дмитрук, Проценко, Боровик, Молотков, Матвіїв. На заміну виходили - Широкий, Гусинський, Сачук, Білан.

Тренер: Віталій Проценко

Команди розпочали гру досить обережно. Дошкуляв сильний вітер.До 37 хв. першого тайму гості володіли незначної ігровою та територіальною перевагою маючи дві нагоди відкрити рахунок в матчі. На прикінці першого тайму високопільці зуміли організувати контратакуючу гру, яка  відразу принесла результат-три виходи один на один із голкіпером гостей. Та надійна гра Олександра Шипулова не дозволила господарям відкрити рахунок у матчі.

У другому таймі гості знову володіли незначною ігровою та територіальню перевагою. Та до забитих м'ячів справа не дійшла.

Останн ... Читати далі »

Переглядів: 326 | Додав: tav-sport | Дата: 09.04.2016 | Коментарі (0)

Результати зональних змагань першості району з міні-футболу.                                                     1 група – Нововоронцовка

1. «ДЮСШ»  Нововоронцовка
  2. «Ентузіаст»  Новоронцовка
  3. «Сталь» Нововоронцовка
  4. «Піонер» Любимівка – неявка                                                                         «ДЮСШ» – «Ентузіаст»  -  6:3(2:1)                                                   &nb ... Читати далі »
Переглядів: 320 | Додав: tav-sport | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

03 квітня(неділя)

Відбулись зональні змагання з міні-футболу.
До півфінальних змагань, які відбудуться 10 квітня, пробились слідуючі команди - ФК "Новоолександрівка", "Сокіл" Дудчани, "Дніпро" Михайлівка, "Ветеран" Осокорівка, "Маяк" Хрещенівка, ФК "Біляївка", "Ентузіаст"  та "ДЮСШ" із Нововоронцовки. Місця проведення півфінальних матчів будуть визначені 06 квітня на засіданні виконкому районної федерації футболу.
Переглядів: 290 | Додав: tav-sport | Дата: 03.04.2016 | Коментарі (0)

Кубок Херсонської області 2016року

02 квітня (субота) стадіон "Колос" Нововоронцовка поч.15:00

"Ентузіаст" Нововоронцовка  - "Дружба" Новомиколаївка  - 0:1

Інші результати кубкових матчів:

"Колос" (Хлібодарівка) - "Авангард" (Каховка) - 3:1

... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: tav-sport | Дата: 02.04.2016 | Коментарі (0)

3 квітня  в Нововоронцовському районі стартує офіційний  футбольний сезон, який розпочнеться матчами  з міні-футболу на відкритих площадках.

На першому етапі футболісти змагатимуться  у  Михайлівці, Новоолександрівці, Нововоскресенському та  Нововоронцовці.  До михайлян завітають команди ветеранів з Осокорівки, Нововоронцовки та команда села Гаврилівка. У Нововоскресенському право виходу у півфінал виборюватимуть команди Миролюбівки, Біляївки, Хрещенівки та команда господарів. У Новоолександрівці змагатимуться команди із Дудчан, Золотої Балки та Новоолександрівки. На  районному стадіоні гратимуть три селищні команди та команда с. Любимівка.

Переглядів: 292 | Додав: tav-sport | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

Календар Кубку Херсонської області з футболу 2016 року

І Група:                                                                       ІІ Група:

1. ФК «Високопілля»                                 1. ФК «Скадовськ»
  2. ФК «Ентузіаст» Н. Воронцовка         2. «Колос» Хлібодарівка
  3. «Дружба» Новомиколаївка                3. «А ... Читати далі »
Переглядів: 329 | Додав: tav-sport | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

Стартує новий футбольний сезон!!!

30 березня 2016 року о 12.00 в приміщенні ХОФФ (вул.Чекистів 2 а) відбудеться нарада представників команд учасниць обласних змагань та жеребкування Кубку Херсонської області з футболу 2016 .

Переглядів: 344 | Додав: tav-sport | Дата: 25.03.2016 | Коментарі (0)